LOG
Klawiatura Logitech MX Keys S Plus Gr
609,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | Co jest potrzebne: Technologia Bluetooth Low Energy Windows 10, 11 lub nowszy macOS 10.15 lub nowszy Linux (3) ChromeOS (3) iPadOS 14 lub nowszy (3) AndroidTM 8.0 lub nowszy (3) Odbiornik USB Logi Bolt Wymagany dostępny port USB Brak zgodności z innymi odbiornikami USB firmy Logitech. (3) Podstawowe funkcje urządzenia będą obsługiwane bez oprogramowania przeznaczonego do systemu operacyjnego innego niż Windows lub macOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
Pozostałe funkcje
| Kompatybilność | Logi Bolt USB receiver |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Klawiatura MX Keys S Odbiornik USB Logi Bolt Kabel do ładowania USB-C (USB-A do USB-C) Dokumentacja produktu |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
Klawiatura
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Biuro |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
Moc
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Żywotność baterii | 5 mies. |
Waga i rozmiary
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Waga klawiatury | 810 g |
Konstrukcja
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ podświetlacza | LED |
| Podświetlenie | Tak |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Dane logistyczne
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 900 g |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,32 kg |
| Szerokość opakowania | 147,5 mm |
| Wysokość opakowania | 39,5 mm |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
| Długość przewodu myszy | 1,8 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].