HP-
Klawiatura numeryczna HP 430 Bluetooth Programmable Wireless Mechanical Keypad bezprzewodowa czarna 7N7C2AA
208,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 380 g |
Pozostałe funkcje
| Głębokość produktu | 153 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
Konstrukcja
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Liczba baterii (klawiatura) | 1 |
| Żywotność baterii | 24 mies. |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Klawiatura
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zastosowanie | Dom |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 256 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].