EIN
Klucz udarowy 18V TP-CW 18/260-C LI BL-SOLO 4510090 EINHELL
538,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wbudowane światło | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Typ produktu | Sterownik udarowy |
| Średnica uchwytu | 1/2" |
Wydajność
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 1000 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 1900 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 2700 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (trzeci bieg) | 2700 RPM |
| Liczba biegów | 3 |
| Maksymalny moment obrotowy | 260 N·m |
| Moment obrotowy (min.) | 100 N·m |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 950 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].