HUZ
Kokpit Wyścigowy Huzaro Speed 6.0
1 741,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kokpit wyścigowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Rękawiczki |
Konstrukcja
| Regulacja kąta | 30° - 90° |
| Materiały | Dzianina |
| Materiały | Tkanina |
| Materiały | Stal |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Materiały | Pianka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Głębokość produktu | 1360 mm |
| Wysokość produktu | 1080 mm |
| Waga produktu | 60,1 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].