STL
Kompresor aku 18V SFMCE520B STANLEY (OUTLET)
407,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Latarka LED | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Dbać o odpowiednią wentylację miejsca pracy, aby uniknąć przegrzania urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu z kompresorem podczas pracy - możliwość poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczać maksymalnego ciśnienia roboczego. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 311 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
Wydajność
| Maksymalne ciśnienie | 11 bar |
| Napięcie | 18 V |
Moc
| Źródło zasilania | Wbudowany akumulator/Bateria |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].