MAK
POMPKA/DMUCHAWA LXT 18V DAS180Z BEZ AKU MAKITA
663,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
Cechy
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Typ kontroli | Przyciski |
Wydajność
| Poziom ciśnienia akustycznego | 79 dB |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Poziom hałasu | 79 dB |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Głębokość produktu | 173 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu z kompresorem podczas pracy - możliwość poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Dbać o odpowiednią wentylację miejsca pracy, aby uniknąć przegrzania urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczać maksymalnego ciśnienia roboczego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].