STL
Kompresor bezolejowy 6L+Zestaw pneumatyczny STANLEY
542,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Wydajność | 180 l/min |
| Pojemność zbiornika | 6 l |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Prędkość motora pompy | 3400 RPM |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
Moc
| Moc | 1100 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc silnika | 1,5 hp |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Cechy
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ produktu | Kompresor bezolejowy |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor produktu | Żółty |
Zawartość opakowania
| Liczba końcówek w zestawie | 3 |
| Zawartość zestawu | Wąż spiralny 5m |
| Zawartość zestawu | Pistolet do pompowania |
| Zawartość zestawu | Pistolet do przedmuchiwania |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].