STL
Sprężarka olejowa 1500W FCCC404STN005 STANLEY
607,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Moc silnika | 2 KM |
| Moc | 1500 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 1,5 kW |
Cechy
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Typ produktu | Kompresor olejowy |
| Pojemność zbiornika | 24 l |
| Układ | Poziomy |
| Wbudowana sprężarka | sprężarka tłokowa |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Ilość elementów | 6 |
| Smarowanie | Tak |
Wydajność
| Wydajność teoretyczna | 222 l/min |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Wydajność | wydajność efektywna 120 l/min |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 23 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].