MI1
Konsola Xbox Series S 512GB
2 105,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Jednostek obliczeniowych | 20 |
| Platforma | Xbox Series S |
| Typ pamięci RAM | GDDR6 |
| Procesor graficzny | AMD Radeon |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Kolor produktu | Biały |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | AMD Ryzen Zen 2 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 10 GB |
| Wydajność procesora graficznego | 4 TFLOPS |
| Częstotliwość procesora graficznego | 1565 MHz |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość wliczonych gamepadów | 1 |
| Przewody | HDMI |
| Gra wideo dołączona | Nie |
| Sterownik dołączony | Gamepad |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Nośnik danych
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Wbudowany dysk optyczny | Nie |
Multimedia
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS 5.1 |
| Typ HD | Quad HD |
| Obsługiwane formaty audio | LPCM |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital 5.1 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].