MI1
Konsola Xbox Series X 1TB
3 762,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Rodzina procesorów grafiki | AMD RDNA 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ pamięci RAM | GDDR6 |
| Model procesora | AMD Ryzen Zen 2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Procesor graficzny | AMD Radeon |
| Producent procesora | AMD |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16 GB |
| Platforma | Xbox Series X |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Wydajność procesora graficznego | 12 TFLOPS |
| Jednostek obliczeniowych | 52 |
| Częstotliwość procesora graficznego | 1825 MHz |
Sieć
| Bluetooth | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość wliczonych gamepadów | 1 |
| Gra wideo dołączona | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 301 mm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Waga produktu | 4,46 kg |
Multimedia
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługiwane formaty audio | LPCM |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital 5.1 |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS 5.1 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | 3D Sound |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Nośnik danych
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Blu-ray |
| Pamięć wbudowana | 1 TB |
| Wbudowany dysk optyczny | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera akumulator - utylizować w odpowiednich punktach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].