ZEL
Krajalnica 150W ZFS1017 Zelmer white
286,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Minimalna grubość plastra | 0 mm |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymienne ostrza | Tak |
| Rozmiar ostrza | 17 cm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Rodzaj krajalnicy | Prąd elektryczny |
| Maksymalna grubość plastra | 1,5 cm |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Schowek na przewód | Tak |
| Blokada ostrza | Tak |
| Płynna regulacja grubości krojenia | Tak |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Blokada bezpieczeństwa | Tak |
Moc
| Moc | 150 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,33 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].