KAM
KRUGER&MATZ TABLET EAGLE KM1078
860,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie urządzenia. |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Wyświetlacz
| Typ matrycy | IPS |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 10,9" |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 168 mm |
| Głębokość produktu | 8 mm |
| Szerokość produktu | 257 mm |
| Waga produktu | 510 g |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Bateria
| Pojemność baterii | 7000 mAh |
| Napięcie baterii | 3,8 V |
Grafika
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
Kamera
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
Konstrukcja
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Kolor produktu | Aluminium, Szary |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
Zawartość opakowania
| Klawiatura | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Tak |
Procesor
| Producent procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | MT8781 |
| Taktowanie procesora | 2,00 GHz |
| Typ procesora | ARM Cortex |
Moc
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
Pamięć
| Pamięć RAM | 6 GB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].