HAV
Ładowarka bezprzewodowa Havit W320 (czarny)
133,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 225 g |
Wydajność
| Maksymalna temperatura pracy | 45°C |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 85% |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel USB-A do USB-C x 1 |
| Zawartość opakowania | Ładowarka x 1 |
Moc
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Całkowita moc wyjściowa | 15 W |
Cechy
| Funkcja zegara | Tak |
| Typ produktu | Ładowarka bezprzewodowa |
| Budzik | Tak |
| Podświetlenie RGB | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Wyświetlacz
| Dostosowanie jasności | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Materiał
| Materiały | ABS |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].