HAV
Ładowarka Havit USB-A1+USB-A2+USB-C UCLE001 EU
72,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Moc rzeczywista | 30 W |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
Wydajność
| Typ ładowarki | Przewodowa |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Technologia GaN | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].