PAN
ŁADOWARKA PANASONIC BASIC + 4x AA ENELOOP 2000 mAh
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa | 50-60 Hz |
| Napięcie | 100-240 V |
| Prąd ładowania | 0.25 (AA), 0.12 (AAA) |
| Napięcie operacyjne | 3 V |
Cechy
| Zgodne rodzaje baterii | AA, AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 289 g |
| Waga produktu | 90 g |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 65,5 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Wiszący window box |
Bateria
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Rozmiar baterii | AA |
| Baterie w zestawie | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Ładowanie |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].