PAN
ŁADOWARKA PANASONIC SMARTPLUS USB + 4 x AA ENELOOP 2000 mAh
189,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 28 mm |
| Waga produktu | 65 g |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Ładowanie |
Cechy
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Zgodne rodzaje baterii | AA, AAA |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Wiszący window box |
Moc
| Napięcie | 5 V |
| Napięcie operacyjne | 1.5 V |
| Prąd ładowania | 0.3 (AA), 0.15 (AAA) |
Bateria
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | AA |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].