HAV
Ładowarka podróżna Havit UC250 z rozciąganym kablem (czarny)
84,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Safety regulation & standards
| Ostrzeganie | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Wydajność
| Zasilanie USB | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Czytnik e-book'ów |
| Maksymalne zasilanie USB | 35 W |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Słuchawki |
| Kompatybilność ładowarki | Przenośny głośnik |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Technologia szybkiego ładowania | GaN |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
Konstrukcja
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0,7 m |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 150 g |
Moc
| Moc maksymalna | 35 W |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].