IBO
ŁADOWARKA SAMOCHODOWA I-BOX C-20 USB C+A 48W
16,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typ ładowarki | Automatyczna |
| Zasada działania | Kontakt |
| Liczba wyjść | 2 wyjś. |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że używana jest odpowiednia ładowarka dla Twojego urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj ładowarki podłączonej bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj ładowarki w miejscach o wysokiej wilgotności. |
Konstrukcja
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
Moc
| Moc maksymalna | 60 W |
| Prąd wyjściowy (12V) | 5 A |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| QuickCharge 3.0 | Tak |
| Napięcie | 12 - 24 V |
| Moc rzeczywista | 60 W |
| Prąd wyjściowy | 5000 mA |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].