BSU
Ładowarka sieciowa Baseus Compact Quick Charger, 2xUSB, USB-C, PD, 3A, 30W (czarna)
63,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Maksymalne zasilanie USB | 27 W |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Liczba wyjść | 3 wyjś. |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Moc
| Moc maksymalna | 30 W |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 0.8 A |
| Moc wyjściowa portu 1 | 15 W |
| Moc wyjściowa portu 2 | 27 W |
| Moc wyjściowa portu 3 | 30 W |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 1,5 A |
| Prąd wyjściowy (15V) | 2 A |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].