IBO
ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-65 GAN PD65W KABEL, BIAŁA
76,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 32 mm |
Wydajność
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Funkcje ochrony zasilania | SCP |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed przepięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | OTP |
| Funkcje ochrony zasilania | OVP |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Moc
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Moc | 65 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
Dane opakowania
| Przewody | USB-C do USB-C |
Konstrukcja
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość portów USB | 3 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
Pozostałe funkcje
| USB 3.2 (Gen 1) connectors | 2 |
Zasilanie
| Złączka 1 | Wtyczka zasilająca typu G |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].