IBO
Ładowarka sieciowa iBOX C-41 USB 2A, 1 port USB, kabel microUSB
14,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Ochrona
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
Moc
| Moc maksymalna | 12 W |
| Napięcie | 110 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2,4 A |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Ilość portów USB | 1 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB A |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 35 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Głębokość produktu | 73 mm |
Pozostałe funkcje
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Uniwersalna wtyczka | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].