ONE
Ładowarka sieciowa OnePlus SuperVOOC GaN Dual Charger 120W USB-A/USB-C + kabel USB-C 1m Biała (OUTLET)
199,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | GaN |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
Moc
| Moc maksymalna | 120 W |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Napięcie | 100-130 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 30,5 mm |
| Wysokość produktu | 93,1 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].