TRU
Ładowarka TRUST czarna MAXO GaN 65W 3xC 1xA
286,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Ilość portów USB typu C | 3 |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 4+ |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 197 g |
Moc
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].