TRU
Ładowarka Trust MAXO GaN 100 W 2xUSB-C
191,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Moc
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc maksymalna | 100 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 237 g |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 286 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].