VN1
Ładowarka Vention 45W GaN PD 2x USB-C czarna
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 129 g |
Cechy
| Moc Power Delivery | 45 W |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Technologia GaN | Tak |
| Power Delivery | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Materiał
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].