NXT
Lampa kempingowa wielofunkcyjna NexTool NE20014A latarnia
66,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Moc znamionowa | 6 W |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Typ ładowania | USB-C |
Bateria
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy (max) | 168 godz. |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | ABS |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Typ kontroli | Przycisk |
Oświetlenie
| Moc świetlna (max) | 600 lm |
| Typ lamp | LED |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Średnica produktu | 59 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].