YAT
Lampa warsztatowa COB LED 5W+3W YATO YT-08518
163,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Magnes | Tak |
| Model | Wolnostojące światło robocze |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Lampa przednia | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kąt wiązki | 120° |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 2,5 h |
| Żywotność baterii | 7 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie | 230 V |
| Pojemność baterii | 2,6 Ah |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Lampy
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Technologia źródła światła | LED |
| Łączna moc | 8 W |
| Temperatura koloru | 6500 K |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].