ESP
Lampka biurkowa LED Esperanza ALTAIR ELD102 (1m; Biały neutralny)
36,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Nocne światło | Tak |
| Zmieniające kolor | Tak |
Lampy
| Rodzaj żarówki | LED |
| Temperatura koloru | 5500 K |
| Liczba żarówek | 16 szt. |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Lampy | 3 W |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Mocowanie/typ złącza | Niewymienialne źródło światła |
Konstrukcja
| Styl oświetlenia | Nowoczesny |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Napięcie | 5 V |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Prąd wejściowy | 0.5 A |
Ergonomia
| Elastyczne ramię | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].