ESP
Lampka biurkowa LED Esperanza MIMOSA ELD105K (1m; Biały neutralny)
18,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Elastyczne ramię | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
Moc
| Prąd wejściowy | 0.5 A |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Napięcie | 5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | DC, USB |
Lampy
| Kolor światła | Naturalna biel |
| Komfort oczu | Tak |
| Kąt wiązki | 120° |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor światła | Jasny biały |
| Temperatura koloru | 5500 K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Liczba żarówek | 14 szt. |
| Lampy | 3 W |
Wydajność
| Dostosowanie jasności | Tak |
| Liczba ustawień jasności | 3 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].