NXT
Lampka kemping - Pasek świetlny NexTool NE20282 2m 10h
16,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 29,7 mm |
| Waga produktu | 49,5 g |
| Głębokość produktu | 37,8 mm |
| Szerokość produktu | 88,2 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Materiał obudowy | ABS |
Bateria
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 320 mAh |
Moc
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Moc znamionowa | 0,5 W |
| Typ ładowania | USB-C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].