LAE
LANBERG PATCH PANEL 24 PORT 1U 19" KAT.6A FTP SZARY PPSA-1024-S
208,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Szerokość produktu | 445 mm |
Konstrukcja
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | ABS |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Typ montażu | Montaż półkowy |
| Materiały | Metal |
Sieć
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 24 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].