LAE
LANBERG PATCH PANEL PUSTY 12 PORT 1U 10" Z ORGANIZEREM DO MODUŁÓW KEYSTONE CZARNY PPKS-9112-B
30,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 12 |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Materiały | Metal |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 390 g |
| Głębokość produktu | 99,3 mm |
| Szerokość produktu | 254 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].