LAE
LANBERG SZAFA INSTALACYJNA RACK WISZĄCA 19" 6U 540X350 CZARNA DRZWI PRZESZKLONE (FLAT PACK)
235,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Cechy
| Model | Szafa wisząca |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kąt otwierania drzwi | 220° |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Rodzaj ramy | Zamknięty |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Relingi | Tak |
| Zamek | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Styl drzwi przednich | Szklane drzwi |
| Grubość szyny zębatki | 1,5 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 11,3 kg |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].