LAE
LANBERG SZAFA INSTALACYJNA RACK WISZĄCA 19" 9U 600X600 SZARA DRZWI PERFOROWANE (FLAT PACK)
487,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj ramy | Zamknięty |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Zamek | Tak |
| Model | Szafa wisząca |
| Kąt otwierania drzwi | 220° |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Koła transportowe | Nie |
| Relingi | Tak |
| Styl drzwi przednich | Kratowany |
| Grubość szyny zębatki | 1,5 mm |
| Konstrukcja drzwi przednich | Perforowany |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 512,4 mm |
| Waga produktu | 23,6 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].