BL1
Latarka czołowa Black Diamond Astro 300lm, graphite
71,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Kolor produktu | Grafitowy |
Oświetlenie
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Odległość wiązki światła (min) | 8 m |
| Tryby latarki | Wysoki |
| Odległość wiązki światła (max) | 55 m |
| Tryby latarki | Tryb Stroboskopu |
| Tryby latarki | Niski |
| Tryby latarki | Średni |
| Strumień świetlny | 300 lm |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Akumulatorek | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna/akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
Cechy
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Wodoodporność | Nie |
Zawartość opakowania
| Ilość dołączonych baterii | 3 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 42 g |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie trzymać latarki w pobliżu źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Baterie nie powinny być pozostawiane w urządzeniu przez długi czas bez użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu latarki z wodą, jeśli nie jest wodoszczelna. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].