NXT
Latarka czołowa NexTool NE20005 170lm akumulator niebieska
41,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Chmura niebieska |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Materiał obudowy | ABS |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 61 mm |
| Waga produktu | 37,8 g |
| Szerokość produktu | 46 mm |
Cechy
| Czas pracy | Do 18 godz |
Oświetlenie
| Moc świetlna (max) | 170 lm |
| Typ lamp | LED |
Bateria
| Wejście: USB-C | Tak |
| Akumulator | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].