LDL
Latarka Ledlenser H19R Core
1 077,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Latarka | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Oświetlenie
| Odległość wiązki światła (max) | 300 m |
| Odległość wiązki światła (min) | 80 m |
| Ilość lamp | 2 |
| Strumień świetlny | 3500 lm |
| Typ lamp | LED |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
Cechy
| Zastosowane technologie | Magnetic Charge System |
| Zastosowane technologie | Front Switch |
| Zastosowane technologie | Advanced Focus System |
| Zastosowane technologie | Red light |
| Zastosowane technologie | Battery Indicator |
| Zastosowane technologie | Transportation Loc |
| Zastosowane technologie | Constant Light |
| Zastosowane technologie | Charge Indicator |
| Zastosowane technologie | Temperature Control System |
| Zastosowane technologie | Memory Function |
| Zastosowane technologie | Multi-Core Optics |
| Zastosowane technologie | Flex Sealing Technology |
| Zastosowane technologie | Low Battery Warning |
Konstrukcja
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wodoodporność | Tak |
Moc
| Czas ładowania | 5,5 godz |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Pojemność baterii | 4800 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Magnetyczne złącze ładowania | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 374 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].