LDL
Latarka Ledlenser H7R Core
560,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | 21700 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 65 h |
| Czas ładowania | 3,5 godz |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 4 h |
Oświetlenie
| Liczba poziomów mocy | 4 |
| Temperatura koloru | 7500 K |
| Ilość lamp | 1 |
| Temperatura barwowa (max) | 7500 K |
| Moc świetlna (min) | 15 lm |
| Typ lamp | LED |
| Kolor światła | Biały |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 70 |
| Moc świetlna (max) | 1000 lm |
| Tryby latarki | Wysoki |
| Tryby latarki | Średni |
| Odległość wiązki światła (min) | 25 m |
| Odległość wiązki światła (max) | 250 m |
| Temperatura barwowa (min) | 6000 K |
| Tryby latarki | Niski |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 410 g |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Liczba trybów oświetlenia | 3 |
| Odpinany pasek | Tak |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
Cechy
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wodoodporność | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].