LDL
Latarka Ledlenser P21R
2 398,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ kontroli | Pierścień wyboru |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
Oświetlenie
| Tryby latarki | Low Power |
| Odległość wiązki światła (max) | 1100 m |
| Tryby latarki | Power |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
| Moc świetlna (max) | 12000 lm |
| Odległość wiązki światła (min) | 160 m |
| Moc świetlna (min) | 220 lm |
| Temperatura koloru | 6000 - 7500 K |
| Tryby latarki | Boost |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 70 |
| Ilość lamp | 7 |
| Tryby latarki | Mid Power |
| Typ lamp | LED |
Waga i rozmiary
| Średnica głowicy | 9,5 cm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Waga produktu | 1,25 kg |
Moc
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 25 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas ładowania | 5,5 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Typ obsługiwanych baterii | Akumulator 32700 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Cechy
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Blokada transportowa | Tak |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +40°C |
| Wysokość spadku | 1 m |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Pasek na ramię x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja ładowania (typ F) |
| Zawartość opakowania | Walizka transportowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Gumowe pierścienie ochronne (typ F) |
| Zawartość opakowania | Adapter do statywu (typ E) |
| Zawartość opakowania | Zestaw akumulatorów (3 × 32700 LiFePO₄) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].