LDL
Latarka Ledlenser P4R
204,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wysokość spadku | 2 m |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +40°C |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
Konstrukcja
| Typ latarki | Latarka długopisowa |
| Klips | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
Oświetlenie
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 70 |
| Ilość lamp | 1 |
| Moc świetlna (max) | 300 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 100 m |
| Tryby latarki | Mid Power |
| Typ lamp | LED |
| Tryby latarki | Power |
| Moc świetlna (min) | 25 lm |
| Odległość wiązki światła (min) | 25 m |
| Tryby latarki | Low Power |
| Temperatura koloru | 6000 - 7500 K |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Typ obsługiwanych baterii | 1 x bateria wielokrotnego ładowania (10880 USB-C) |
Moc
| Akumulatorek | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 13 h |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Akumulator z wbudowanym portem USB-C |
Waga i rozmiary
| Średnica głowicy | 1,5 cm |
| Waga produktu | 57 g |
| Wysokość produktu | 142 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].