LDL
Latarka Ledlenser P5R
286,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Blokada transportowa | Tak |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +40°C |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Wysokość spadku | 2 m |
Moc
| Możliwość użycia baterii jednorazowych | Tak |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Oświetlenie
| Tryby latarki | Low Power |
| Moc świetlna (max) | 750 lm |
| Tryby latarki | Boost |
| Ilość lamp | 1 |
| Tryby latarki | Power |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 70 |
| Moc świetlna (min) | 25 lm |
| Odległość wiązki światła (min) | 50 m |
| Tryby latarki | Mid Power |
| Typ lamp | LED |
| Odległość wiązki światła (max) | 280 m |
| Temperatura koloru | 6000 - 7500 K |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Smycz x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Akumulatorek | Tak |
Waga i rozmiary
| Średnica głowicy | 3 cm |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Waga produktu | 99 g |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przycisk |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].