LDL
Latarka Ledlenser P9R Core LEP
1 758,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Oświetlenie
| Typ lamp | COB LED |
| Typ lamp | LED |
| Ilość lamp | 1 |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Temperatura koloru | 8000 K |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
Moc
| Pojemność baterii | 4800 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 110 h |
| Czas ładowania | 4,5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Akumulatorek | Tak |
Waga i rozmiary
| Średnica głowicy | 4,1 cm |
| Głębokość produktu | 176 mm |
| Waga produktu | 41 g |
Konstrukcja
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Cechy
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].