NXT
Latarka ledowa ręczna NexTool NE0126 2.000lm 380m 140h akumulator
267,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przycisk |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Kolor produktu | Czarny |
Oświetlenie
| Typ lamp | LED |
| Odległość wiązki światła (max) | 380 m |
| Moc świetlna (max) | 2000 lm |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy (max) | 140 godz. |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 265 g |
| Długość produktu | 164 mm |
Moc
| Typ ładowania | USB-C |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Moc znamionowa | 20 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].