NXT
Latarka ledowa ręczna NexTool NE20069 1.200lm akumulator wodoodporna
150,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Czas pracy (max) | 100 min |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Typ kontroli | Przycisk |
Moc
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Typ ładowania | USB-C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 164 g |
| Długość produktu | 126,5 mm |
Oświetlenie
| Odległość wiązki światła (max) | 190 m |
| Moc świetlna (max) | 1200 lm |
| Typ lamp | LED |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].