LEI
Leitz Niszczarka IQ Home Office P4, 10 kartek, 23 l kosz
604,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ kontroli | Dotyk |
| Niszczenie spinaczy | Nie |
| Wydajność rozdrabniania | 10 arkuszy |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Pojemność kosza | 23 l |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Cykl pracy | 60 min |
| Okienko | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Wymiary ścinek | 4 x 28 mm |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Prędkość niszczenia | 1800 mm/min |
| Niszczenie zszywek | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 423 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Szerokość produktu | 356 mm |
| Głębokość produktu | 238 mm |
Moc
| Prąd | 0,8 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].