LEI
LEITZ Niszczarka IQ OptiMax Office 550, 35 L, P-5, Ścinki 2x15, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania, Obrotowy pojemnik - 33% większa pojemność na ścinki
1 870,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | TÜV SÜD, GS, CE |
Wydajność
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
| Szerokość robocza | 22,3 cm |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Cykl pracy | 120 min |
| Wydajność rozdrabniania | 10 arkuszy |
| Czas chłodzenia | 45 min |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 710 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
Cechy
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Cicha praca | Tak |
| Pojemność kosza | 35 l |
| Kolor produktu | Szary |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Autostop w przypadku zakleszczenia | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-5 |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Okienko | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Kółka transportowe | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Podświetlenie | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Obrotowy pojemnik | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Zasilanie
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].