LEV
Lenovo Etui ThinkPad 14" Origami X9 Sleeve 4X41R83942
158,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 15 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 450 g |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Waga produktu | 410 g |
| Szerokość produktu | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
Cechy
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Materiały | Poliuretan (PU) |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].