LEV
Lenovo ThinkPad 3-in-1 Case 4X40H57287
158,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC), Poliester |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 1 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy |
Pozostałe funkcje
| Uchwyt(y) | Tak |
| Grupa kolorów | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 460 g |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 295 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].