LEV
Lenovo Idea Tab MediaTek Dimensity 6300 11" 2.5K 500nits 8/128GB Arm Mali-G57 5G Pen Luna Grey
1 688,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | ErP Lot 6/26 TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Grafika
| Karta graficzna | Mali-G57 MC2 |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Model procesora | Dimensity 6300 |
| Producent procesora | MediaTek |
Wyświetlacz
| Typ HD | WQXGA |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
Moc
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 480 g |
| Głębokość produktu | 166,2 mm |
| Szerokość produktu | 254,6 mm |
| Wysokość produktu | 6,99 mm |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| WWAN | Zainstalowane |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| NFC | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Luna Grey |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Materiał obudowy | Metal |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Rysik | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Bateria
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 12 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Pojemność baterii | 7040 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Wydajność
| Czujnik Halla | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
Audio
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
Funkcje telefonu
| Połączenie głosowe | Tak |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
Wytrzymałość
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Klasa łatwości naprawy | A |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Czas pracy baterii na cykl | 5241 min |
Nośnik danych
| Nośniki | UFS |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].