LEV
Lenovo Idea Tab MediaTek Dimensity 6300 11" 2.5K IPS 500nits 90Hz Touch 8/128GB Arm Mali-G57 MC2 WiFi Luna Grey
1 371,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | RoHS compliant ErP Lot 6/26 Energy rating E (TB336FU). View details by EPREL registration number 2303425. ENERGY STAR 9.0 (only available for TB336FU) TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) TÜV Rheinland Flicker Free |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Procesor
| Typ procesora | MediaTek |
| Producent procesora | MediaTek |
| Model procesora | Dimensity 6300 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
Wyświetlacz
| Typ HD | 2.5K |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Powierzchnia wyświetlacza | Połysk |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Ekran matowy | Nie |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Luna Grey |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | UFS |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Bateria
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Pojemność baterii | 7040 mAh |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 166,2 mm |
| Szerokość produktu | 254,6 mm |
| Wysokość produktu | 6,99 mm |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
Grafika
| Karta graficzna | Mali-G57 MC2 |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| WWAN | Niezainstalowany |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Dołączony rysik | Tak |
Wydajność
| Czujnik Halla | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].